Popis apartmánov:

Apartmán č1. Tvorí ho priestranná izba so 4 lôžkami a možnosťou 2 prísteliek , sedenie pri krbe, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením, kuchyňa s krbom, chodba. CD prehrávač, TV

Apartmán č2. Tvorí ho izba so 4 lôžkami ( poschodová posteľ), útulná kuchyňa so sedením, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením. CD prehrávač. Možnosť 1 prístelky.

Kuchyne sú vybavené chladničkou, mikrovlnou rúrou, plynovým sporákom, kuchynským riadom, varnou kanvicou a kompletnou jedálenskou súpravou pre 6 osôb.

Samozrejmou súčasťou výbavy sú posteľné  prádlo a uteráky.

V chalupe je nové plynové kúrenie, ale aj možnosť samostatného kúrenia drevom v krbe.

Popis objektu:

Chalupa sa nachádza v centre obce Stará Lesná vzdialenej len cca 4km od najbližšieho lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. V blízkosti chalupy sa nachádza zastávka pre SKI BUS, ktorý Vás vyvezie priamo k lyziarskym vlekom.

Je ideálnym východiskovým miestom na turistické a lyžiarske aktivity.  13km od Starej Lesnej sa nachádza termálne kúpalisko Aqua City Poprad. V blízkom okolí nájdete tenisové kurty, kryté bazény, saunu, golf a možnosť jazdenia na koni. Pripadne Wellness  v Hoteli Kontakt vzdialenom 1km.

Chaty na prenájom sú vítanou ubytovacou možnosťou pre každého, čo hľadá priestrannosť, komfort a súkromie. Ich pestrú škálu pre rodinnú dovolenku aj výlet v partii objavíte s doménou Hauzi. Ak patríte k priaznivcom turistiky a hôr ťažko nájdete lepší cieľ ako ten čo poskytuje ubytovanie v Tatrách. Tatranská Lomnica, Starý Smokovec či iné časti mesta sprístupňuje napokon ubytovanie Vysoké Tatry.

Naše apartmány v chalupe si môžete pozrieť a zarezervovať prostredníctvom podstránky: ubytovanie Stará Lesná.
Image
Image